• Hartelijk welkom op de website V.V. Krabbendijke.
    Op deze website vindt u alle clubinformatie, actuele wedstrijdinformatie
    en de laatste nieuwtjes.

  • Wedstrijd Krabbendijke 1

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    za 09-mrt. 14:30Bruse Boys 1 - Krabbendijke 1BRUINISSE
  • Historische resultaten
    WedstrijdWedstrijddatetimeUitslag
    Krabbendijke 1 - Halsteren 119-10-20131 - 2
    Halsteren 1 - Krabbendijke 118-01-20143 - 3
    Krabbendijke 1 - Halsteren 125-01-20200 - 3
    Krabbendijke 1 - Halsteren 103-10-20200 - 4
    Halsteren 1 - Krabbendijke 109-10-20214 - 0
    Krabbendijke 1 - Halsteren 126-03-20221 - 1
    Halsteren 1 - Krabbendijke 107-10-20233 - 0
    Krabbendijke 1 - Halsteren 102-03-20242 - 4
  • Balsponsor
  • Pupil van de Week
  • Wedstrijdprogramma Thuis

    DatumWedstrijdVeldKl ThuisKl UitDetails
    za 09-mrt. 10:00Krabbendijke MO11-1 - De Meeuwen MO11-1veld 1 A56
    za 09-mrt. 10:00Krabbendijke JO10-1 - Colijnsplaatse Boys JO10-1veld 1 B114
    za 09-mrt. 10:20Krabbendijke JO7-1 - Hansweertse Boys JO7-1Sportpark Zijpe veld 1 A2a
    za 09-mrt. 10:30Krabbendijke MO15-1 (9-tal) - Bevelanders MO15-1 (9-tal)veld 223
    za 09-mrt. 14:30Krabbendijke 3 - Kloetinge 6veld 114
    vr 15-mrt. 20:00Krabbendijke VR18+1 - ODIO VR18+1veld 1 A
    vr 15-mrt. 20:00Krabbendijke VR30+1 - DOSKO VR30+1veld 1 B
    vr 15-mrt. 21:00Krabbendijke VR30+1 - De Markiezaten VR30+1veld 1 A
    vr 15-mrt. 21:30Krabbendijke VR18+1 - ST Apollo'69/Luctor Heinkenszand/DwO'15 VR18+1veld 1 A
    za 16-mrt. 08:30Krabbendijke JO12-1 - Tholense Boys JO12-2veld 2 A
    za 16-mrt. 08:30Krabbendijke JO11-1 - Apollo'69 JO11-1veld 2 B
    za 16-mrt. 09:15Krabbendijke JO7-1 - ODIO JO7-2veld 1 A1a
    za 16-mrt. 09:55Krabbendijke JO7-1 - Kruiningen JO7-1veld 1 A1a
    za 16-mrt. 10:00Krabbendijke JO10-2 - Luctor Heinkenszand JO10-1veld 2 A1
    za 16-mrt. 10:00Krabbendijke JO9-1JM - Yerseke JO9-2veld 2 A2
    za 16-mrt. 10:00Krabbendijke JO8-1JM - RCS JO8-1veld 2 B1
    za 16-mrt. 10:15Krabbendijke JO13-1 - Rillandia JO13-1veld 1
    za 16-mrt. 11:15Krabbendijke JO15-1 - GPC Vlissingen JO15-1veld 2
    za 16-mrt. 11:45Krabbendijke JO14-1 - BSC JO14-2veld 1
    za 16-mrt. 13:00Krabbendijke JO17-1 - ST Aardenburg/Sluis JO17-1veld 2
  • Wedstrijdprogramma Uit

    WedstrijddatumWedstrijdPlaatsDetails
    za 09-mrt. 09:30's Heer Arendskerke JO10-1 - Krabbendijke JO10-2'S-HEER ARENDSKERKE
    za 09-mrt. 09:45MOC'17 JO11-2 - Krabbendijke JO11-1BERGEN OP ZOOM
    za 09-mrt. 09:45MZC'11 JO15-1 - Krabbendijke JO15-1ZIERIKZEE
    za 09-mrt. 09:45Steenbergen JO12-1 - Krabbendijke JO12-1STEENBERGEN NB
    za 09-mrt. 10:00Kapelle JO7-1 - Krabbendijke JO7-1HANSWEERT
    za 09-mrt. 10:00Kruiningen JO9-2 - Krabbendijke JO9-1JMKRUININGEN
    za 09-mrt. 10:30DOSKO JO13-1 - Krabbendijke JO13-1BERGEN OP ZOOM
    za 09-mrt. 10:40ODIO JO7-2 - Krabbendijke JO7-1HANSWEERT
    za 09-mrt. 11:00Tholense Boys JO9-2JM - Krabbedijke JO9-2JMTHOLEN
    za 09-mrt. 12:30Roosendaal JO14-2 - Krabbendijke JO14-1ROOSENDAAL
    za 09-mrt. 12:45FC Dauwendaele 3 - Krabbendijke 2MIDDELBURG
    za 09-mrt. 14:30Bruse Boys 1 - Krabbendijke 1BRUINISSE
    do 14-mrt. 20:15MOC'17 35+2 - Krabbendijke 35+1BERGEN OP ZOOM
    vr 15-mrt. 19:30Hulsterloo VR18+1 - Krabbendijke VR18+1KRABBENDIJKE
    vr 15-mrt. 19:30BSC VR30+3 - Krabbendijke VR30+1BERGEN OP ZOOM
    vr 15-mrt. 20:30Rillandia VR30+1 - Krabbendijke VR30+1BERGEN OP ZOOM
    vr 15-mrt. 21:00Kruiningen VR18+1 - Krabbendijke VR18+1KRABBENDIJKE
    za 16-mrt. 09:35Waarde JO7-1 - Krabbendijke JO7-1WAARDE
    za 16-mrt. 10:00SSV'65 MO15-1 - Krabbendijke MO15-1 (9-tal)GOES
    za 16-mrt. 10:15Colijnsplaatse Boys JO10-2 - Krabbendijke JO10-1COLIJNSPLAAT
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 mrt. 08:45Krabbendijke JO12-1 - Lepelstraatse Boys JO12-15 - 0
    2 mrt. 10:00SJO Lebo/SVN/Patrijzen MO11-1 - Krabbendijke MO11-12 - 2
    2 mrt. 10:15Krabbendijke JO11-1 - De Markiezaten JO11-17 - 0
    2 mrt. 10:30Krabbendijke JO14-1 - MZC'11 JO14-23 - 4
    2 mrt. 11:45Krabbendijke JO15-1 - Terneuzense Boys JO15-10 - 0
    2 mrt. 12:00Krabbendijke JO17-1 - FC Axel JO17-11 - 3
    2 mrt. 13:30Krabbendijke JO19-1 - Tholense Boys JO19-13 - 2
    2 mrt. 14:30Krabbendijke 1 - Halsteren 12 - 4
    2 mrt. 14:30SSV'65 3 - Krabbendijke 30 - 5
    2 mrt. 15:30Krabbendijke 2 - GPC Vlissingen 43 - 1
  • Afgelastingen

    Geen afgelastingen

  • Uit de media / Wedstrijdverslagen