Mijn naam is Elias Goud, ik ben 10 jaar en ben op 23 april jarig. Ik zit op de Zevensprong in groep 7. Ik sport graag, naast voetballen ga ik ook elke week hardlopen en speel ik veel buiten. Ik vind het ook leuk om met de lego te bouwen, bordspelletjes te spelen en te oefenen met gitaar spelen. Ook speel ik bij Concordia op de trommel.
Ik ben in 2020 gestart met voetballen bij vv Krabbendijke, eigenlijk vind ik alles wel leuk aan voetballen, ik speel meestal als middenvelder. Ik heb een goede balbeheersing en een goed spelinzicht. Ik wil nog oefenen op beter en sneller passen.
Ik speel in de JO11-1, onze trainers zijn Chris, Mart, Jarco en Arnold, Chris is mijn vader. Het is gezellig in het team omdat we vrienden met elkaar zijn. We werken goed samen en doen ons best tijdens de wedstrijden. We trainen samen met de JO11-2, dit is fijn omdat hier ook vrienden van mij inzitten.
Mijn favoriete club is FC Barcelona en mijn favoriete speler is Pedri. Ik kijk graag een voetbalwedstrijd, ik ben wel eens bij een Legends-wedstrijd geweest, dat zijn oud-profs, dit vond ik erg leuk!
Veel succes vanmiddag en ik hoop dat jullie winnen. Ik denk dat het 3-2 wordt.