• Krabbendijke MO19-1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hundersmarck, KeesTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Hundersmarck, KeesOverige stafTeammanager
    Looff, Hendrik jan deTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:30ST Schoondijke/Breskens/Cadzand MO19-1 - Krabbendijke MO19-1Sportpark Baersande
    8 feb. 12:30Krabbendijke MO19-1 - SC Gastel MO19-1Sportpark Krabbendijke
    15 feb. 16:00Unitas'30 MO19-1 - Krabbendijke MO19-1Sportpark De Lage Banken
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Krabbendijke MO19-1 (229 Meiden Onder 19 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ST Schoondijke/Breskens/Cadzand MO19-199006526327
    2Krabbendijke MO19-1980150153524
    3ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-197112872122
    4ST Oostkapelle/Domburg MO19-195042820815
    5Kloetinge MO19-184131918113
    6SJO Serooskerke/Veere MO19-194142221113
    7MZC'11 MO19-1104063442-812
    8VCK MO19-193152636-1010
    9Arnemuiden MO19-1102082041-216
    10Luctor Heinkenszand MO19-18107863-553
    11SKNWK MO19-18008944-350

    Poulestanden Krabbendijke MO19-1 (B4600 Meiden Onder19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kloetinge MO19-1220011566
    2Krabbendijke MO19-1210157-23
    3ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1200215-40

    Poulestanden Krabbendijke MO19-1 (225 Meiden Onder 19 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSE MO19-100000000
    2DVVC MO19-100000000
    3SC Gastel MO19-100000000
    4IFC MO19-100000000
    5Krabbendijke MO19-100000000
    6RCD MO19-100000000
    7ST Schoondijke/Breskens/Cadzand MO19-100000000
    8Sleeuwijk MO19-100000000
    9Terheijden MO19-100000000
    10Unitas'30 MO19-100000000
    11SC 't Zand MO19-200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berge, Esmeé van denTeamspeler
    Endt, Stéphanie van derTeamspeler
    Geelhoed, ClaudiaTeamspeler
    Gurp, Renée vanTeamspeler
    Hundersmarck, LisanneTeamspeler
    Jansen, LotteTeamspeler
    Lobbezoo, SabineTeamspeler
    Luijk, Joyce vanTeamspeler
    Nieuwenhuijse, MadeleineTeamspeler
    Nieuwenhuize, AnnyckTeamspeler
    Pol, Emma-RuthTeamspeler
    Rooij, Daniek deTeamspeler
    Smid, PriscillaTeamspeler
    Vollebregt, RomyTeamspeler
    Vreeke, MichelleTeamspeler
    Zandee, RuthTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.