• Als Jeugdcommissie zijn we erg blij dat Gilbert de vacature wil opvullen, welke was ontstaan na het afscheid van Jan-Kees. Gilbert zal binnen de jeugdcommissie de rol van jeugd-coördinator meisjes oppakken.

  De jeugdcommissie bestaat naast een voorzitter uit vier jeugd-coördinatoren. Als jeugd-coördinator ben je verantwoordelijk voor het organisatorische deel van de jeugdopleiding. De voetbaltechnische (door)ontwikkeling van trainers en spelers wordt behartigd door de hoofd opleidingen vanuit de technische commissie. Naast het organisatorische deel ben je ook het aanspreekpunt voor de leiders en ouders van een bepaalde leeftijdscategorie.

 • Jeugd-Coördinator Pupillen(5 t/m 9)JOxx – JO09Bert de Rooij
  Jeugd-Coördinator Jongens(10 t/m 14)JO10 – JO14Mark de Bat
  Jeugd-Coördinator Jongens(15 t/m 19)JO15 – JO19Niels Mellegers
  Jeugd-Coördinator Meisjes(10 t/m 19)JO10 – MO19Gilbert van Noorden
  JeugdvoorzitterFrank Lobbezoo
 • Wil jij je ook inzetten voor onze jeugd, spreek dan een van ons aan. We zijn altijd op zoek naar leiders, (assistent)trainers, vlaggers of een andere rol.