Speelschema bekertoernooi 2017

Onderstaand het 'voorlopige' speelschema van het bekertoernooi.

Let op!
Tegenstanders en aanvangstijden kunnen nog veranderen.
Raadpleeg hiervoor een week van te voren de website.

2-9-2017 Thuiswedstrijden

Wed.nr. Tijd

Thuisteam

Uitteam Plaats
2528 14:30 Krabbendijke 1 Waarde 1 KRABBENDIJKE
6913 12:45 Krabbendijke JO17-1 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 KRABBENDIJKE
9184 11:15 Krabbendijke JO13-1 MOC'17 JO13-4 KRABBENDIJKE
10272 09:45 Krabbendijke JO13-3 Terheijden JO13-3 KRABBENDIJKE
10887 08:30 Krabbendijke JO11-2 METO JO11-3 KRABBENDIJKE
12830 08:30 Krabbendijke JO9-3 METO JO9-3 KRABBENDIJKE
14771 12:45 Krabbendijke MO19-1 Terneuzen MO19-1 KRABBENDIJKE
15136 11:15 Krabbendijke MO15-1 Colijnspl. Boys MO15-1 KRABBENDIJKE
15646 09:45 Krabbendijke MO11-1 Zeelandia Middelb. MO11-3 KRABBENDIJKE

 

2-9-2017 Uitwedstrijden

3549 15:00 MOC'17 2 Krabbendijke 2 BERGEN OP ZOOM
6015 11:30 Tern.Boys JO19-2 Krabbendijke JO19-1 TERNEUZEN
8089 11:15 MOC'17 JO15-3 Krabbendijke JO15-1 BERGEN OP ZOOM
9182 10:00 SPS JO13-1G Krabbendijke JO13-2 POORTVLIET
10538 10:00 HVV'24 JO11-3 Krabbendijke JO11-1 CLINGE
12715 09:00 Wemeldinge JO9-1 Krabbendijke JO9-2 WEMELDINGE
15473 09:30 SJO FC De Westhoek MO13-1 Krabbendijke MO13-1 RENESSE

 

9-9-2017 Thuiswedstrijden

Wed.nr. Tijd

Thuisteam

Uitteam Plaats
4560 15:00 Krabbendijke 2 Kloetinge 4 KRABBENDIJKE
6192 13:00 Krabbendijke JO19-1 Brouwershaven JO19-1 KRABBENDIJKE
8236 11:15 Krabbendijke JO15-1 Walcheren JO15-2 KRABBENDIJKE
9794 11:15 Krabbendijke JO13-2 Nieuw Borgvliet JO13-1 KRABBENDIJKE
11377 09:45 Krabbendijke JO11-1 Vosmeer JO11-1 KRABBENDIJKE
13020 08:30 Krabbendijke JO9-1 MZC'11 JO9-2 KRABBENDIJKE
13019 08:30 Krabbendijke JO9-2 Kruiningen JO9-1 KRABBENDIJKE
15499 09:45 Krabbendijke MO13-1 Kapelle MO13-1 KRABBENDIJKE

 

9-9-2017 Uitwedstrijden

2709 17:00 Sluiskil 1 Krabbendijke 1 SLUISKIL
7245 11:45 Nieuwland JO17-1 Krabbendijke JO17-1 NIEUW EN SINT JOOSLAND
9584 09:30 Smerdiek JO13-1 Krabbendijke JO13-1 SINT-MAARTENSDIJK
10284 09:00 Victoria'03 JO13-4 Krabbendijke JO13-3 OUDENBOSCH
11408 10:45 ODIO JO11-1 Krabbendijke JO11-2 OSSENDRECHT
13169 11:00 Nieuw Borgvliet JO9-2 Krabbendijke JO9-3 BERGEN OP ZOOM
14813 14:30 DSE MO19-1 Krabbendijke MO19-1 ETTEN-LEUR
15224 11:00 Wolfaartsdijk MO15-1 Krabbendijke MO15-1 WOLPHAARTSDIJK
15645 10:00 Luctor Heinkenszand MO11-1 Krabbendijke MO11-1 HEINKENSZAND

 

16-9-2017 Thuiswedstrijden

Wed.nr. Tijd

Thuisteam

Uitteam Plaats
2918 14:30 Krabbendijke 1 Patrijzen 1 KRABBENDIJKE
6575 12:45 Krabbendijke JO19-1 Zeelandia Middelb. JO19-5 KRABBENDIJKE
8843 11:15 Krabbendijke JO15-1 Terneuzen JO15-2 KRABBENDIJKE
9994 11:15 Krabbendijke JO13-1 Halsteren JO13-3 KRABBENDIJKE
10298 09:45 Krabbendijke JO13-3 Rillandia JO13-2 KRABBENDIJKE
13586 08:30 Krabbendijke JO9-1 Goes JO9-1 KRABBENDIJKE
13585 08:30 Krabbendijke JO9-2 Hansweertse B. JO9-1G KRABBENDIJKE
15545 09:45 Krabbendijke MO13-1 MZC'11 MO13-1 KRABBENDIJKE

 

16-9-2017 Uitwedstrijden

5514 12:30 Yerseke 2 Krabbendijke 2 YERSEKE
7446 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO17-1 Krabbendijke JO17-1 BRESKENS
10109 09:30 Tholense Boys JO13-1 Krabbendijke JO13-2 THOLEN
11878 10:15 FC Bergen JO11-2 Krabbendijke JO11-1 BERGEN OP ZOOM
11647 09:30 Rillandia JO11-1 Krabbendijke JO11-2 RILLAND
13370 10:00 SPS JO9-1G Krabbendijke JO9-3 POORTVLIET
14817 11:00 Kruiningen MO19-1 Krabbendijke MO19-1 KRUININGEN
15247 11:15 SJO FC De Westhoek MO15-1 Krabbendijke MO15-1 RENESSE
15668 10:00 Terneuzen MO11-1 Krabbendijke MO11-1 TERNEUZEN

 

Terug naar overzicht