Competitieindeling jeugd 2016-2017

               
JO19-1 2e klasse (A1)          
- SC Kruisland JO19-1 14:30          
- Krabbendijke JO19-1 12:15          
- Steen JO19-1 14:30          
- Cluzona JO19-1 14:30          
- Sprundel JO19-1 14:30          
- Roosendaal JO19-2 15:00          
- Koewacht JO19-1 14:30          
- DVO'60 JO19-1 13:00          
- ST Oostburg/Ijzendijke JO19-1 13:00          
- DOSKO JO19-1 14:30          
- FC Axel JO19-1 13:00          
- SJO/HPC'16 JO19-1 (Hoek/ Philippine) 12:30          
               
JO17-1 3e klasse (B1)          
- MOC'17 JO17-3 13:00          
- MZC'11 JO17-2 14:30          
- Halsteren JO17-2 13:15          
- Krabbendijke JO17-1 12:15          
- FC Bergen JO17-1 12:15          
- Cluzona JO17-1 14:30          
- Nieuw Borgvliet JO17-1 14:30          
- Roosendaal JO17-4 15:00          
- Kruiningen JO17-1 12:00          
- Tholense Boys JO17-1 14:30          
- Duiveland JO17-1 10:45          
- NVS JO17-1 14:30          
               
JO17-2 3e klasse (B2)          
- MOC'17 JO17-5 13:00          
- Rillandia JO17-1 12:00          
- Steenbergen JO17-3 13:00          
- Halsteren JO17-3 13:15          
- Krabbendijke JO17-2 12:15          
- SC Welberg JO17-1 13:00          
- Lepelstr. Boys JO17-1 12:00          
- Vosmeer JO17-1 11:00          
- WHS JO17-1 09:30          
- NOAD'67 JO17-1 11:00          
- SPS JO17-1 11:15          
- NVS JO17-2 13:30          
               
MO17-1 2e klasse (MB1)          
- Kapelle MO17-1 11:00          
- Krabbendijke MO17-1 12:15          
- Goes MO17-1 11:00          
- Kruiningen MO17-1 11:00          
- Kloetinge MO17-2 12:45          
- Yerseke MO17-1 13:00          
               
JO15-1 3e klasse (C1)          
- Victoria'03 JO15-2 11:30          
- MOC'17 JO15-4 11:15          
- MZC'11 JO15-2 09:30          
- Kapelle JO15-2 11:00          
- Apollo'69 JO15-1 10:30          
- Halsteren JO15-2 11:45          
- Krabbendijke JO15-1 11:15          
- Smerdiek JO15-1 10:45          
- Alliance JO15-3 12:30          
- Kloetinge JO15-4 11:15          
- SKNWK JO15-1 11:15          
- NVS JO15-1 12:00          
               
MO15-1 2e klasse (MC1)          
- Wolfaartsdijk MO15-1 11:00          
- Bevelanders MO15-1 11:15          
- ODIO MO15-1 11:30          
- MZC'11 MO15-2 09:30          
- Rillandia MO15-1 10:30          
- Krabbendijke MO15-1 11:15          
- Luctor'88 MO15-1 11:30          
- Colijnspl. Boys MO15-1 10:30          
- SKNWK MO15-1 10:00          
- Apollo'69 MO15-1 10:00          
- MOC'17 MO15-2 11:15          
- Kapelle MO15-1 09:45          
               
JO13-1 3e klasse (D1)          
- MOC'17 JO13-3 09:45          
- Kapelle JO13-2 09:45          
- Krabbendijke JO13-1 11:15          
- METO JO13-1 11:45          
- Roosendaal JO13-3 11:45          
- DVO'60 JO13-1 09:00          
               
JO13-2 4e klasse (D2)          
- ODIO JO13-1 09:45          
- Halsteren JO13-3 09:00          
- Krabbendijke JO13-2 11:15          
- Nieuw Borgvliet JO13-1 09:15          
- METO JO13-2 11:45          
- Roosendaal JO13-4 11:45          
               
JO11-1 2e klasse (E1)          
- MOC'17 JO11-2 08:30          
- VVC'68 JO11-1 09:30          
- Halsteren JO11-2 10:15          
- Krabbendijke JO11-1 09:45          
- METO JO11-1 10:15          
- Tholense Boys JO11-2 08:45          
               
JO11-2 3e klasse (E2)          
- MOC'17 JO11-4 08:30          
- ODIO JO11-1 10:45          
- Rillandia JO11-1 10:00          
- Krabbendijke JO11-2 09:45          
- WVV'67 JO11-1 09:30          
- Grenswachters JO11-1 09:30          
               
JO11-3 4e klasse (E3)          
- MOC'17 JO11-6 08:30          
- ODIO JO11-2 10:45          
- Krabbendijke JO11-3 09:45          
- FC Bergen JO11-2 10:15          
- Cluzona JO11-3 10:30          
- Grenswachters JO11-2 09:30          
               
MO11-1 2e klasse (E4)          
- MOC'17 MO11-1 08:30          
- Krabbendijke MO11-1 09:45          
- SC Welberg MO11-1 10:00          
- Roosendaal MO11-1 10:15          
- Zeelandia Middelb. MO11-1 08:45          
               
MO11-2 2e klasse (E5)          
- SC Welberg MO11-2 10:00          
- Prinsenland MO11-1 08:30          
- Zeelandia Middelb. MO11-2 08:45          
- Krabbendijke MO11-2 09:45          
- Nieuwland MO11-1 09:00          
               
JO9-1 3e klasse (F1)          
- MOC'17 JO9-3 08:30          
- Krabbendijke JO9-1 08:30          
- FC Bergen JO9-2 09:00          
- Cluzona JO9-1 09:30          
- WVV'67 JO9-1 09:30          
- Lepelstr. Boys JO9-1 09:30          
               
JO9-2 4e klasse (F2)          
- Kapelle JO9-4 08:30          
- Krabbendijke JO9-2 08:30          
- Kloetinge JO9-5 08:45          
- Luctor'88 JO9-3 09:00          
- Kruiningen JO9-1 10:00          
- Arnemuiden JO9-3G 10:00          
               
JO9-3 5e klasse (F3)          
- MOC'17 JO9-8 08:30          
- Krabbendijke JO9-3 08:30          
- SC Stavenisse JO9-1 10:00          
- Kruiningen JO9-2 09:00      Terug naar overzicht