2: Krabbendijke laat zege in laatste seconden glippen

Robin (45. Ruben)
Marco (45. Marcel) – Robert – Mark – Mark
Ronny – Michel – Pascal (65. Julian)
Maurice – Jeroen – Johnny

Voor de tweede keer dit seizoen reizen we af naar Etten-Leur. Dit keer is Internos 2 de tegenstander. Als we naar de ranglijst kijken zien we dat zij op de tweede plaats staan, een mooie uitdaging dus. De eerste helft gaat gelijk op. De wedstrijd speelt zich voornamelijk af op het middenveld. Beide defensies staan goed, en hierdoor worden er weinig kansen gecreëerd. De grootste kans is voor Etten-Leur, maar de paal brengt hier redding voor Robin en Het Tweede. Een andere mogelijkheid wordt moedig onschadelijk gemaakt door Robin, wat hij wel moet bekopen met een botsing met zijn tegenstander. Na wat verzorging kan hij toch verder. Naarmate de eerste helft vordert komt Het Tweede steeds meer bij het doel van de tegenstander, maar enkele schoten vanuit de tweede lijn leveren geen doelpunten op voor rust.

In de rust geeft Robin aan dat hij nog steeds enkele naweeën heeft van zijn botsing en besluit hij om uit voorzorg te wisselen. Ruben neemt zijn plaats over onder de lat. Hij is zodoende al de zesde keeper die in deze competitie onder de lat staat. Krabbendijke zet het goede spel door in de tweede helft, en weet steeds vaker de weg naar het vijandelijke doel te vinden. In de 62e minuut krijgt het dan ook de voorsprong die het verdient. Johnny haalt de achterlijn, legt terug op Jeroen, die goed van zijn man wegdraait en de bal in de korte hoek langs de keeper schiet. Beide ploegen willen winnen en hierdoor ontstaan voor beide ploegen ook meer kansen. Ruben laat zien dat hij ook goede keeperskills heeft en houdt zo zijn doel schoon. Eén keer is hij verslagen, maar Ronny helpt hem op de achterlijn. Krabbendijke krijgt ook enkele mogelijkheden om de wedstrijd definitief te beslissen. De passing is echter steeds onnauwkeurig waardoor Internos hoop blijft houden op de gelijkmaker. Naar het einde van de wedstrijd toe kantelt de wedstrijd steeds meer in het voordeel van Internos, bij Krabbendijke ontbreekt de rust om de overwinning over de streep te trekken. Waar Het Tweede eerst nog goed wegkomt bij een kopbal die voor leeg doel over wordt gekopt, daar slaat in de 96e! minuut het noodlot alsnog toe. Een vrije trap vanaf de zijlijn wordt het zestienmetergebied ingebracht, en zonder dat iemand deze aanraakt verdwijnt de bal bij de tweede paal bal in het doel…

Zaterdag spelen we thuis tegen Tholense Boys.

Terug naar overzicht