2: Krabbendijke doet zichzelf tekort tegen TVC Breda

Opstelling:
Ramon
Ronny – Marcel – Mark – Barrie
Pieter (80. Robbie) – Pascal – Robert
Maurice – Jeroen (44. Sjoerd) – Johnny

Om 13:00 wordt er afgetrapt in Breda voor de tweede competitiewedstrijd van het seizoen. Tegenstander is TVC Breda 2, een fysieke tegenstander die fel uit de startblokken komt. Het eerste deel van de eerste helft is het dan ook voornamelijk tegenhouden, wat goed gebeurt. De gevaarlijkste momenten komen uit standaardsituaties. In de 19e minuut volgt er dan toch een slippertje, en het is meteen raak, 1-0. Na het doelpunt komt Het Tweede wat meer in zijn spel, en kan het ook denken aan aanvallen. Er zijn wat kleine mogelijkheden, maar naast een goede vrije trap van Robert vallen er nog geen grote kansen te noteren.

In de tweede helft gaat Krabbendijke op zoek naar de aansluitingstreffer. Het is de hele helft de betere ploeg en er worden een paar goede kansen gecreëerd, echter laat de afwerking te wensen over. Zo ook in de 65e minuut. Een goede aanval van Johnny over de linkerkant wordt niet gepromoveerd tot de gelijkmaker. In de hierop volgende counter maakt TVC de 2-0 maken, omdat Krabbendijke nog uit positie is. Door de knullige manier dat de bal over Ramon heen gaat geeft weer dat ook net dat beetje geluk ontbreekt .Met twee doelpunten achterstand doet Het Tweede er nog een schepje bovenop, en zeven minuten later volgt dan wel de beloning. Dit keer kijkt Johnny niet naar een afspeelmogelijkheid, maar roeit hij de bal snoeihard in het doel. Met nog twintig minuten op de klok is het geloof er dat er nog een gelijkspel of zelfs een overwinning in zit. TVC Breda wordt steeds onrustiger, ze gaan steeds meer de botte bijl hanteren en spelers en scheidsrechter proberen te intimideren. Krabbendijke is hiervan niet echt onder de indruk en blijft kansen creëren. Johnny, Marcel, Maurice en debutant Sjoerd hebben de gelijkmaker op hun schoen en hoofd, maar het mag niet baten. Krabbendijke verliest helaas met 2-1.

Volgende week wordt er thuis gespeeld tegen NOAD’67 2.
 

Terug naar overzicht