1: Veerkracht Krabbendijke niet beloond in Den Bommel

DEN BOMMEL – Krabbendijke kan zich gaan opmaken voor een absolute finale op de laatste speeldag waar het in een rechtstreeks duel met De Fendert gaat uitmaken wie zich direct handhaaft. Dat is het lot na het laatste uiduel van de competitie. Op bezoek bij Den Bommel leek een spectaculaire tweede helft een punt te gaan opleveren maar in de absolute slotfase dompelde de nummer vier van de ranglijst Krabbendijke alsnog in rouw.

Opstelling Krabbendijke: Sjaak Lokerse – Jordi van Koeveringe – Jeroen Bakx(Jeroen Sent) – Robert van de Vreede – Chris-Jan Jansen – Rens Jansen – Davi Dieleman – Richard Dommisse – Jeroen Koster(Bastiaan van Dijk) – Danny Weber(c) – Elco Jansen

De thuisploeg liet het balbezit aan Krabbendijke maar was dodelijk in de afwerking uit de tegenstoot. Patrick Verolme zette zijn handtekening onder drie treffers, Rens Jansen scoorde bij 2-0 tegen toen hij zichzelf langs drie verdedigers plus de doelman worstelde. Michel van St Annaland deelde Krabbendijke nog voor rust de genadeklap uit, zo leek het.

Opnieuw werd er dus een kunststukje gevraagd van Krabbendijke en wederom kwam er een wonderbaarlijke opstanding. In het thuisduel met Den Bommel boog Krabbendijke een 3-0 achterstand om in een 4-3 voorsprong en ook nu toonde de ploeg een veerkracht die zijn weerga niet kent. Tussen minuut 65 en 80 trokken treffers van Danny Weber(strafschop) en Elco Jansen (twee maal) de stand in evenwicht. Goed combinatievoetbal gepaard met een tomeloze inzet leek belooond te worden met een verdiend punt. Toch stond Krabbendijke bij de finish weer met lege handen, Corne opt Hof benutte in de 85e minuut een rebound waarna topscorer Wesley Bakker ook nog zijn goaltje meepikte.

Net als twee seizoenen geleden is het De Fendert dat op bezoek komt. Krabbendijke gaf toen een zekerlijkende periodetitel uit handen toen de bezoekers uit Fijnaart, al verzekerd van de titel, met de overwinning aan de haal gingen. Ook nu heeft De Fendert de betere papieren, maar de opdracht voor Krabbendijke is duidelijk en niet onmogelijk. Er moet met minimaal twee goals verschil gewonnen worden, in dat geval gaan beide ploegen de volgende woensdag op herhaling voor een beslissingsduel op neutraal terrein. Winst met drie doelpunten of meer verschil is directe handhaving. In alle andere scenario’s zal Krabbendijke via de nacompetitie het derde klasserschap veilig moeten stellen.

Den Bommel – Krabbendijke 6-4 (4-1)
1-0 Patrick Verolme
2-0 Patrick Verolme
2-1 Rens Jansen
3-1 Patrick Verolme
4-1 Michel van St Annaland
4-2 Danny Weber (strafschop)
4-3 Elco Jansen (Jeroen Sent)
4-4 Elco Jansen (Jordi van Koeveringe)
5-4 Corne Opt Hof
6-4 Wesley Bakker

Terug naar overzicht