1: Slechts een punt voor Krabbendijke na knotsgek duel in Fijnaart

FIJNAART – Vooraf had Krabbendijke misschien nog wel getekend voor een punt op bezoek bij het sterker geachte De Fendert maar na afloop voelde het gelijkspel als een verlies. Krabbendijke stond namelijk in de rust maar liefst met 3-0 voor.

Opstelling Krabbendijke: Sjaak Lokerse – Jordi van Koeveringe – Rens Jansen – Jeroen Bakx – Ilco Rijkse – Pascal Hage – Davi Dieleman – Chris-Jan Jansen – Danny Weber(c) (Nicolas van der Zwan) – Elco Jansen – Armin de Bat

Op het spekkige veld in Fijnaart verraste Krabbendijke vriend en vijand maar vooral de thuisploeg. In de eerste helft werd er niets weggeven en voorin was men dodelijk. Al snel doken Armin de Bat en Elco Jansen voor de Fendertse doelman op maar pas in de 25e minuut was het ook raak. Elco Jansen soleerde vanaf de achterlijn langs drie verdedigers en schoot raak vanuit een moeilijke hoek. De voorsprong gaf Krabbendijke vleugels en via twee goals van Danny Weber werd de score binnen tien minuten tijd opgeschroefd naar een eclatante 3-0. De captain van Krabbendijke, die niet eens fit aan de aftrap was verschenen, scoorde eerst met een bekeken boogbal en verzilverde even later een strafschop die was toegekend nadat Elco Jansen was gevloerd.

Een 3-0 voorsprong bij rust, Krabbendijke opweg naar eindelijk weer een driepunter. Helaas gooide een slechte tweede helft roet in het eten. Krabbendijke kon de weelde van de grote voorsprong niet dragen en zag deze binnen een kwartier tijd als sneeuw voor de zon verdwijnen. Een flinke tik voor de ploeg van John de Frel die dit seizoen toch al zo wordt getest op de mentale weerbaarheid. Na de 3-3 wist Krabbendijke weer wat onder de druk uit te voetballen maar via een klutsgoal van Ron Nagtzaam moest zelfs de 4-3 van De Fendert worden geincasserd. Zo leek de middag die zo mooi begon op een groot debacle uit te lopen. Een kunststukje van topschutter Elco Jansen zorgde ervoor dat er toch nog een punt mee ging naar Krabbendijke. In de 85e minuut zette hij zich achter een vrije trap omdat vaste nemer Danny Weber al gewisseld was. Met een streep in de kruising vanaf twintig meter liet hij zien een uitstekend vervanger te zijn. De spectaculaire 4-4 eindstand was na zijn tiende seizoenstreffer een feit. In de slotfase sloegen de stoppen bij De Fendert’s aanvoerder Noel Ploeg door, die na een kopstoot aan het adres van Davi Dieleman dan ook met rood kon vertrekken.

Ondanks de late gelijkmaker overheerste bij Krabbendijke toch het gevoel van twee verloren punten. Het euvel ligt bij Krabbendijke nog altijd in het ‘killen’ van de wedstrijden. De 13e plaats op de ranglijst doet totaal geen recht aan wat de slelectie van Krabbendijke in haar mars heeft, kijk alleen al naar het enorme scorend vermogen. Hopelijk gaat de stijgende lijn van de laatste weken ook in punten vertaald worden want alleen op die manier kon er uit de degratdatiezone geklommen worden. Op de trainingen wordt er keihard gewerkt om te presteren, hopelijk gaat zaterdag het publiek weer achter de ploeg staan om te verrassen tegen hoogvlieger Den Bommel.

De Fendert – Krabbendijke 4-4 (0-3)
0-1 Elco Jansen
0-2 Danny Weber
0-3 Danny Weber (strafschop)
1-3 Ralph van Gent
2-3 Janko Raaijmakers
3-3 Nick Krijnen
4-3 Ron Nagtzaam
4-4 Elco Jansen

Terug naar overzicht