1: Ook in Scharendijke slechts een punt voor Krabbendijke

SCHARENDIJKE- Krabbendijke heeft in een rechtstreeks duel met ZSC’62 de weg naarboven nog niet weten te vinden. Voor de vierde keer oprij werd er gelijkgespeeld en wederom vielen de doelpunten als rijpe appelen uit de boom, ditkeer eindigend op 3-3.

Opstelling Krabbendijke : Sjaak Lokerse – Jordi van Koeveringe – Marc van der Hart – Jeroen Bakx (Jeroen Sent) – Ilco Rijkse – Pascal Hage – Rens Jansen(c) – Richard Dommisse – Armin de Bat – Jeroen Koster – Elco Jansen

Op het veld van promovendus ZSC’62 moest het dan toch eindelijk maar weer eens gebeuren voor Krabbendijke. De afgelopen drie speelrondes brachten veel spektakel maar ondanks elf gescoorde doelpunten nog steeds geen overwinning. Een echt zespunten duel vandaag en dus de kans om op zeker drie punten uit te lopen op de Schouwse ploeg die eveneens zeven punten in het bezit heeft. De ondergrond in Scharendijke was niet al te best uit de regenachtige week gekomen en was dan ook haast niet geschikt voor fatsoenlijk voetbal. In de openingsfase had Krabbendijke hier kwablijkelijk weinig last van want het reeg drie opeenvolgende kansen aan een. Helaas troffen de pogingen van Armin de Bat en twee keer Elco Jansen geen doel. Krabbendijke verslapte en de thuisploeg sloeg twee keer toe uit een tegenstoot. Robin Provoost en Barry van der Stel troffen doel. Krabbendijke leek niet bij machte om weer maar eens terug te knokken van een achterstand en het mocht doelman Sjaak Lokerse danken dat de marge niet nog voor rust naar drie werd vergroot. In de slotfase van het eerst bedrijf kreeg Krabbendijke dan toch weer de geest en Elco Jansen zette op aangeven van Armin de Bat de aansluitingstreffer op het bord. Richard Dommisse leek op slag van rust zelfs de gelijkmaker aan te tekenen maar zijn doeltreffende rebound uit een vrije trap van Elco Jansen werd na een twijfelachtig vlagsignaal afgekeurd.

Krabbendijke zette het positieve einde van de eerste helft door in de tweede. Een vrije trap van Richard Dommisse belandde op het hoofd van Elco Jansen die op fraaie wijze de 2-2 binnenknikte. De thuisploeg bleef dreigend, vooral via de snelle Provoost maar Krabbendijke was de betere ploeg. In de zeventigste minuut zette Jeroen Koster Krabbendijke dikverdiend op voorsprong. De spits, normaliter in dienst van Krabbendijke 2, bekroonde een prima optreden met een perfect getimede kopbal na weer een knappe voorzet van Armin de Bat. Met nog een kwartier op de klok gooiden beide ploegen alles in de strijd om een zo goed mogelijk resultaat uit het vuur te slepen. Het momentum leek dit keer echt voor Krabbendijke dat twee keer heel dichtbij de vierde treffer en de beslissinde was. De thuisploeg kroop door het oog van de naald toen Armin de Bat met een boogbal vanaf twintig meter de doelman klopte. De bal ketste echter via de onderkant van de terug het veld in. Ook aan de andere kant kreeg Sjaak Lokerse hulp van de deklat bij een inzet vanaf de rand van het strafschopgebied. Bij het scheiden van de markt had Krabbendijk weer slechts 1 punt in handen, nadat Michiel Schipper names ZSC toch het net vond. Bij de tweede paal kon de ZSC-er geheel vrijstaand binnenwerken en zorgde er zo voor dat Krabbendijke ondanks dat de 2-0 achterstand teniet werd gedaan alsog in mineur het veld verliet.

Een bewogen eerste seizoenshelft voor Krabbendijke 1 waarin veel is gebeurd. Positiveit en vertrouwen blijfven houden is het recept om Krabbendijke in 2015 te behouden voor de derde klasse. De eerste competitiewedstrijd na de winsterstop is meteen een hele belangrijke namelijk thuis tegen hekkensluiter Smerdiek.

ZSC’62 – Krabbendijke 3-3 (2-1)
1-0 Robin Provoost
2-0 Barry van der Stel
2-1 Elco Jansen (Armin de Bat)
2-2 Elco Jansen (Richard Dommisse)
2-3 Jeroen Koster (Armin de Bat)
3-3 Michiel Schipper

Terug naar overzicht