1: Onnodige nederlaag voor Krabbendijke bij Kogelvangers

WILLEMSTAD - Op bezoek bij Kogelvangers heeft Krabbendijke zaterdag een flinke steek laten vallen in de spannende strijd om lijfsbehoud. In Willemstad ging het duel tot de 75e minuut gelijk op waarna een dubieuze goal het kantelpunt bleek te zijn.

Er viel weinig te genieten voor de supporters van beide kampen zaterdag, al zal men daar in Willemstad niet om malen. De drie punten bleven in Brabant, daar waar Krabbendijke ze veel beter kan gebruiken dan de thuisploeg. Waar Krabbendijke na de winterstop vrijwel iedere week goed voor de dag komt was het nu uiterst voorzichtig en pover. Elco Jansen werd stevig aan banden gelegd door defensie van de gastheer en kwam in de eerste helft slechts een keer in scoringspositie. De alerte doelman bracht redding op zijn inzet. Aan de andere kant bracht Sjaak Lokerse knap redding in een man tegen man duel. Armin de Bat moest door een voetblessure vroegtijdig de strijd staken. Op slag van rust leek Kogelvangers alsnog met een voorsprong te gaan rusten maar met alleen Marc van der Hart nog op doellijn schoof Nicky Messer naast.

Na rust had Krabbendijke meer moeite om vooruit te voetballen, en daarmee creerde het weinig kansen. Twintig minuten voor tijd zet Nicky Messer de 1-0 op het scorebord, wel nadat Rens Jansen overduidelijk omver wordt geduwd in het voorafgaande kopduel. De leidsman ontgaat het en komt niet meer terug op zijn beslissing, zuur voor Krabbendijke dat geknakt is en het duel in tien minuten tijd uit handen geeft. Pas nadat Kogelvangers in een mum van tijd uitloopt naar 3-0 kan Elco Jansen wat terugdoen.

Zo mist Krabbendijke en belangrijke slag maar de oorlog is nog zeker niet verloren. Nog vier finales voor het vlaggenschip van de vereniging om het degradatiespook weg te houden. Keihard werken en alles voor elkaar over hebben, de ploeg heeft het vaker ten tonele gebracht dit seizoen en ook kwam men al eerder sterk terug na tegenslagen. Zaterdag telt slechts 1 ding, winst op ZSC.

Krabbendijke 3-1 (0-0)
1-0 Nicky Messer
2-0 Stefan de Ruiter
3-0 Bas Nieuwdorp
3-1 Elco Jansen

Terug naar overzicht