1: Krabbendike verdiende winnaar op Kruse Mat

KRUININGEN – In de derby tegen Kruiningen heeft Krabbendijke zijn eerste uitoverwinning van dit seizoen geboekt. Na een 1-0 achterstand bij rust bezorgde een sterkte tweede helft Krabbendijke de winst.

Opstelling Krabbendijke: Sjaak Lokerse – Marc van der Hart – Jeroen Bakx – Jordi van Koeveringe – Ilco Rijkse – Rens Jansen – Davi Dieleman – Richard Dommisse – Elco Jansen – Danny Weber© - Armin de Bat(Nicolas van der Zwan)

In een matige eerste helft waren de hoogtepunten schaars. Krabbendijke zocht de aanval over de grond waar de thuisploeg het middenveld vaak oversloeg en meteen de aanvallers zocht via de lange bal. Dit leverde in de vijftiende minuut succes op via een goal van Jacko de Keijzer. Krabbendijke kreeg daarvoor al twee mogelijkheden om de score te openen maar doelman Veerhoek stond zijn mannetje door Elco Jansen en Danny Weber van het scoren te houden.

Meteen na rust vond Krabbendijke de gewenste gelijkmaker. Doelman Veerhoek kon de hoekschop van Richard Dommisse niet goed verwerken waardoor Rens Jansen kon inkoppen. Zijn eerste inzet belandde op de lat maar ook in tweede instantie was Jansen er als eerste bij om alsnog binnen te knikken. De gelijkmaker was de opmaat voor een sterke tweede helft van Krabbendijke. Meteen na de 1-1 volgde een reeks hoekschoppen waarbij de 2-1 al in de lucht hing. Krabbendijke zette hoog druk waarmee Kruiningen de grootste problemen had. Danny Weber zag zijn stift hoog overgaan doordat de bal opstoot en Marc van der Hart vuurde van afstand net naast. In de 65e minuut was het dan toch prijs, Danny Weber verschalkte de goalie met een heerlijke lob vanaf randje zestien. Als klap op de vuurpijl verdubbelde Elco Jansen twee minuten later de marge met een vergelijkbare boogbal na voorbereidend werk van Marc van der Hart. Kruiningen zette vervolgens aan en Sjaak Lokerse bracht knap redding op een schot van Thomas Paauwe. Even later lag de aansluitingstreffer alsnog in het netje toen een voorzet van rechts niet goed verwerkt werd. In de kluts werkte Rens Jansen de bal ongelukkig in eigen doel. De spanning was dus weer volledig terug, tot aan de 88e minuut toen Elco Jansen met ook weer schitterende goal de wedstrijd in het slot gooide. Danny Weber en Davi Dieleman pingelde zich met twee panna’s langs drie verdedigers waarna Elco in de bovenhoek raak schoot. Zo weet Krabbendijke voor het eerst dit seizoen ook buitenshuis te winnen en tevens een tik uit te delen aan een directe concurrent voor lijfsbehoud.

Kruiningen – Krabbendijke 2-4 (1-0)
1-0 Jacko de Keijzer
1-1 Rens Jansen
1-2 Danny Weber
1-3 Elco Jansen (Marc van der Hart)
2-3 Rens Jansen e.d.
2-4 Elco Jansen (Davi Dieleman)

Terug naar overzicht