1: Krabbendijke vloert koploper Seroorskerke

Op een koude zaterdagmiddag mocht Krabbendijke aantreden tegen de koploper van de 3e klasse A te weten Seroorskerke. Deze kon vanmiddag een goede stap zetten richting het kampioenschap. In de heenwedstrijd verloor Krabbendijke nog kansloos met 3-0. De wind speelde vandaag een belangrijke rol in de wedstrijd. Serooskerke won de tos en begon met de wind tegen. In de beginfase werd er aan twee kanten wat voorzichtig gevoetbald waardoor er geen kansen gecreëerd werden. Gaandeweg werd Serooskerke sterker dan Krabbendijke en werd de eerste kans genoteerd. Aron Wattel kopte een prima voorzet tegendraads in, echter ook langs de verkeerde kant van de paal. Krabbendijke beet zich vast in de tegenstander en kon zich steeds meer optrekken aan het spel van de bezoekers waardoor er een leuke wedstrijd ontspon. Weer een kopbal van Serooskerke, ditmaal van Melvin Poppe, verdween weer naast omdat de voorzet wat achter hem kwam. Aan de andere kant was Krabbendijke heel dicht bij de openingstreffer. Weber besloot om een vrije trap van zo’n veertig meter met de wind mee op het doel te schieten. De zeer fraaie trap belande echter midden op de deklat en bracht zo Serooskerke redding. Echter vandaag was ook driemaal scheepsrecht. De derde gevaarlijke kopbal van Seroos verdween achter doelman Hoekman. Aron Wattel kopte prima binnen na slecht dekken van Krabbendijke. Na dit doelpunt in de 36e minuut veranderde het spel volledig. Krabbendijke heerste deze laatste minuten van de eerste helft en kwam nog voor de rust op gelijke hoogte. Elco Jansen omspeelde op de linkerflank twee tegenstanders en schoot met buitenkant rechts raak in de lange hoek. In de tweede helft Krabbendijke dus met de wind tegen en een stormloop van Serooskerke werd verwacht. Ook hadden de blauw-witten een veldoverwicht echter was hun laatste pass met de wind mee vaak te hard om ook gevaarlijk te kunnen worden. Hierdoor bleef Krabbendijke uitstekend meedoen en was het wachten op kansen voor de tricolores. Deze kwamen er ook echter nadat Lorenzo Hoekman met een fraaie redding Maikel Simonse van scoren had gehouden door een bal vanonder de lat weg te stompen. Dit was in het tweede bedrijf ook de enige echte grote kans voor Serooskerke. Zoals gezegd wachten op kansen voor Krabbendijke en deze kwamen ook in de laatste twintig minuten. Weer een vrije trap van Weber, en weer het houtwerk dat redding moest brengen voor Serooskerke, ditmaal de paal. Vervolgens een kans voor Elco Jansen maar hij wachtte alleen voor de doelman te lang met schieten waardoor de inglijdende verdediger zijn schot kon blokkeren. In de eerste minuut van de blessuretijd pakte Krabbendijke alsnog de 3 punten. Weer een vrije trap van Weber stond aan de basis van deze treffer. Ditmaal was de bal tussen de palen maar door de wind en de stuit kreeg de doelman de bal niet onder controle en Elco Jansen was er als de kippen bij om de 2-1 tegen de touwen te tikken. Een uitstekende teamprestatie van Krabbendijke! Alle spelers deden voortreffelijk hun werk en ook zeker complimenten voor invallers Bakx, Borgo en van Gorsel die in een moeilijke wedstrijd een uitstekende invalbeurt maakten. Als laatste een bedankje aan de uitmuntend leidende scheidsrechter Brummer. Een voorbeeld voor alle scheidsrechters!! 0-1 Aron Wattel 1-1 Elco Jansen 2-1 Elco Jansen

Terug naar overzicht