1: Krabbendijke stunt met zege op koploper Hellevoetsluis

KRABBENDIJKE – In de achttiende speelronde zorgde Krabbendijke zaterdag voor een sensationele stunt. Door koploper Hellevoetsluis met 2-0 te verslaan bewees het zichzelf een goede dienst en bracht het tevens de spanning terug in de top van de ranglijst.

Opstelling Krabbendijke: Sjaak Lokerse – Nicolas van der Zwan – Jeroen Bakx – Jordi van Koeveringe – Marc van der Hart – Rens Jansen – Davi Dieleman – Richard Dommisse(Ilco Rijkse) – Elco Jansen(Jeroen Koster) – Danny Weber© - Armin de Bat

Een overwinning die zeker niet gestolen werd door Krabbendijke. Zeker in de eerste helft hield Krabbendijke gelijke tred met de koploper uit Zuid-Holland. Charlo Hassel mikte namens de bezoekers net naast en werd even later onschadelijk gemaakt door een perfecte sliding van Jeroen Bakx. Krabbendijke kreeg zelf nog de grootste kans om de score te openen maar de voorzet van Elco Jansen ging net aan Armin de Bat voorbij.

Het vuurwerk werd bewaard voor de tweede helft. Sjaak Lokerse ranselde na twee minuten spelen een kopbal van spits Hassel uit z’n doel, een cruciale redding zo bleek toen Krabbendijke zelf vijf minuten later de leiding nam. Een vrije trap vanaf links van Richard Dommisse werd door Elco Jansen tot doelpunt gepromoveerd. Jansen torende boven de Hellevoetse defensie uit een knikte raak. De bezoekers schakelde een tandje bij en met een meer aanvallende tactiek kwam Krabbendijke regelmatig met de rug tegen de muur te staan. Met man en macht en soms wat kunst en vliegwerk werd de voorsprong verdedigd. Zoals Krabbendijke vorige week de muur van Noad niet kon breken zo stond Krabbendijke vandaag zelf goed georganiseerd. Een compliment voor Krabbendijke dat het een ploeg als Hellevoetsluis dwong tot het spelen van de lange bal. Het pompen in de Krabbendijkse zestien had weinig resultaat, de lange ballen werden vakkundig onschadelijk gemaakt. Toen Krabbendijke in de 75e minuut de marge ook nog verdubbelde kon het niet meer stuk. Opnieuw een standaard situatie en opnieuw een doeltreffende kopbal. Ditmaal een hoekschap vanaf rechts van Richard Dommisse die Armin de Bat bij de tweede paal binnenknikte. Krabbendijke liet zich niet meer verrassen en trok de zege over de streep. In een heerlijk lentezonnetje werd er volop nagenoten van de mooie middag. Bonuspunten voor Krabbendijke, even genieten mag maar volgende week wacht de uitwedstrijd bij DFS.

Krabbendijke – Hellevoetsluis 2-0 (0-0)
1-0 Elco Jansen (Richard Dommisse)
2-0 Armin de Bat (Richard Dommisse)

 

Terug naar overzicht