1: Krabbendijke op karakter naar punt tegen Kogelvangers

KRABBENDIJKE – Doordat Krabbendijke tot drie keer toe terug kwam van een achterstand hield het aan het treffen met Kogelvangers nog een punt over. In de slotfase hing zelfs het winnende doelpunt voor de thuisploeg nog in de lucht maar het open duel eindigde in 3-3.

Opstelling Krabbendijke : Sjaak Lokerse – Jordi van Koeveringe – Chris-Jan Jansen – Jeroen Bakx – Ilco Rijkse – Pascal Hage(Rens Jansen) – Davi Dieleman – Richard Dommisse(Jeroen Sent) – Elco Jansen – Danny Weber(c) – Armin de Bat

Zo maakte het eerder in de ochtend officieel geopende scorebord meteen overuren. De bezoekers uit Willemstad pakten brutaal het initiatief en na twinitig minuten opende Sietse Vissers dan ook verdiend de score. Krabbendijke was tot dan toe niet bij de les maar beet in de fase daarna meer van zich af. Jeroen Bakx stuurde Elco Jansen weg op rechts die vervolgens zijn collegaspits Armin de Bat bij de tweede paal wist te bereiken. De Bat kon er nog ternauwernood bij om zo de gelijkmaker aan te laten tekenen. Danny Weber was daarna meteen dichtbij een Krabbendijkse voorsprong maar zijn prima vrije trap spatte uiteen op de lat. Op slag van rust profiteren de groenhemden opnieuw als Krabbendijke in de eigen zestien niet afdoende ingrijpt. Gisbert Smit zet de 1-2 ruststand op het scorebord.

In de tweede helft schakelt Krabbendijke een tandje bij wat al snel resulteert in een nieuwe gelijkmaker. Ditkeer verzorgd Elco Jansen zelf de productie met een bekeken schot. In het resterende half uur kon het duel alle kanten op. Twee ploegen die vol voor de winst speelden, veel duels en kansen over en weer. Arbiter Simons had de handen vol om alles te kunnen overzien. De Brabanders namen opnieuw de leiding en dus moest Krabbendijke wederom de veerkracht aanspreken. Vijf minuten voor tijd knalde Elco Jansen verdiend de 3-3 tegen de touwen, grote opluchting binnen en langs de lijn bij Krabbendijke. Verder zou Krabbendijke helaas niet meer komen, in de slotminuut was Elco Jansen nog dichtbij, nadat hij twee verdedigers het nakijken gaf miste zijn schot precisie.

De laatste weken lukt Krabbendijke met kleine stapjes uit de negatieve spiraal te komen. Tegen hooglvieger Nieuwenhoorn hield met tachtig minuten stand en vorige week werd medederdeklasser Wemeldinge met 5-2 geklopt in een oefenduel. Helaas dus nog geen tweede seizoensoverwinning maar als je drie keer van een achterstand terugkomt mag dit gelijkspel ook als een winstpunt gezien worden. Nog drie belangrijke duels voor Krabbendijke tot de winterstop, allereerst uit bij De Fendert.

Krabbendijke – Kogelvangers 3-3 (1-2)
0-1 Sietse Vissers
1-1 Armin de Bat (Elco Jansen)
1-2 Gisbert Smit
2-2 Elco Jansen
2-3 Nicky Messer
3-3 Elco Jansen

Terug naar overzicht