1: Krabbendijke doet zichzelf te kort met punt bij Noad’67

SINT-PHILIPSLAND – Ruim 50 minuten speelde Krabbendijke zaterdag met een overtal tegen Noad’67, daardoor voelde de 1-1 remise aan als een nederlaag.

Opstelling Krabbendijke: Sjaak Lokerse – Jordi van Koeveringe- Jeroen Bakx – Robert van de Vreede(Jeroen Koster) – Marc van der Hart – Rens Jansen – Davi Dieleman – Richard Dommisse – Armin de Bat – Danny Weber(c) – Elco Jansen

Ook deze jaargang werd de uitwedstrijd bij Noad’67 weer een uiterst lastige middag voor Krabbendijke. In een rommelige eerste helft was Krabbendijke de bovenliggende partij en de enige ploeg op het veld die enigzins probeerde te voetballen op de slechte grasmat. Waar de thuisploeg zich beperkte tot het hanteren van de lange bal vond Krabbendijke de voorste linie wel over de grond maar kon er weinig rendement uit halen. Armin de Bat was nog het dichtst bij een treffer maar werd eerst in kansrijke positie afgevlagd en zag een inzet van dichtbij gekeerd op de doellijn. Vlak voor rust leek de thuisploeg Krabbendijke in het zadel te helpen toen Marvin Quist met rood kon vertrekken. Een domme rode kaart nadat Quist onder het oog van de scheidsrechter op het been ging staan van de zojuist getackelde Davi Dieleman.

Eerste minuut na rust, 1-0 Noad’67. Krabbendijke staat te slapen bij een snel genomen vrije trap, deze wordt vervolgens met het nodige fortuin binnengewerkt door Danny Steijn. Zo verdwijnt voor Krabbendijke het goede gevoel uit de eerste helft als sneeuw voor de zon. De gastheren parkeren logischerwijs de spreekwoordelijke bus voor het doel en de volledige tweede helft vindt plaats op de helft van Noad. Krabbendijke is echter nauwelijks bij machte om door de geelgroene muur heen te komen. De passing is onnauwkeurig en het baltempo te laag om gevaar te stichten. Een inzet van Jeroen Bakx beland op de lat, daarnaast zijn het vooral losse flodders maar geen echte kansen. Een ietwat makkelijk gegeven strafschop biedt uitkomst en Danny Weber schiet deze feilloos binnen. Verder dan de 1-1 komt Krabbendijke niet. Zo laat Krabbendijke dure punten liggen tegen een directe concurrent.

Noad’67 – Krabbendijke 1-1 (0-0)
1-0 Danny Steijn
1-1 Danny Weber (strafschop)

Terug naar overzicht