1: Belangrijke overwinning voor Krabbendijke tegen WFB

KRABBENDIJKE – Door een afgetekende 4-1 overwinning mocht Krabbendijke weer drie belangrijke punten bijschrijven. Het als vijfde geklasseerde WFB kwam nog wel op voorsprong maar zag Krabbendijke sterk terugkomen en uiteindelijk aan het langste eind trekken.

Opstelling Krabbendijke: Sjaak Lokerse – Jordi van Koeveringe – Marc vand er Hart – Jeroen Bakx – Ilco Rijkse(Richard Dommisse) – Rens Jansen(Robert van de Vreede) – Davi Dieleman – Chris-Jan Jansen – Armin de Bat(Jeroen Koster) – Danny Weber(c) – Elco Jansen

In Ouddorp waren beide teams aan elkaar gewaagd en en ook nu kon het duel alle kanten op. Dat Krabbendijke te laag geklasseerd staat bleek ook vandaag, WFB had voorafgaand aan het duel het dubbele van het aantal punten van Krabbendijke maar daar was behoudens een sterke openingsfase van de bezoekers binnen de lijnen niets van terug te zien. Sterker nog, de overwinning was dikverdiend. Als Krabbendijke dit soort wedstrijden blijft spelen moet lijfsbehoud een zekerheidje worden, voor de winterstop zat het vaak tegen, vandaag had Krabbendijke de wind eens een keer mee. De bezoekers uit Ouddorp namen nog wel de leiding via Matthijs Blonk, nadat Danny Weber een minuut daarvoor namens Krabbendijke nog de paal had geraakt. Lang kon WFB niet genieten van de genomen voorsprong, Chris-Jan Jansen zorgde met een van richting veranderde inzet voor de 1-1. Een weergaloze actie van Elco Jansen was even later de inleiding van de 2-1. Jansen slalomde tussen maar liefst vier WFB verdedigers door alvorens hij tegen de grond gewerkt werd, leidsman Deurloo legde de bal dan ook terrecht op de stip. Aanvoeder Danny Weber zorgde vanaf elf meter beheerst voor de 2-1 russtand.

De eerste tien minuten van de tweede helft waren meteen cruciaal voor het verdere verloop van het duel. Krabbendijke ontsnapte twee keer aan de gelijkmaker en in de 50e minuut stond het 3-1 en bovendien moest WFB met tien man verder. Armin de Bat zette doelman Patrick Wielaard dusdanig onder druk dat deze buiten de zestien de bal oppakte, een rode kaart en een vrije trap op een mooie plek tot gevolg. De vervanger van Wielaard mocht meteen kennis maken met de specialiteit van Danny Weber en keek slechts toe hoe diens inzet over de muur in het netje plofte. Zo had Krabbendijke al snel het gaatje geslagen wat wenselijk was. Elco Jansen zette vervolgens na ruim een uur speler de puntjes op de i door oog en oog met de ingevallen doelman geen fout te maken. Een prima prestatie van Krabbendijke, wederom drie zeer belangrijke punten. Volgende week wacht een uiterst belangrijk duel, uit bij Noad’67.

Krabbendijke –WFB 4-1 (2-1)
0-1 Matthijs Blonk
1-1 Chris-Jan Jansen (Armin de Bat)
2-1 Danny Weber (strafschop)
3-1 Danny Weber
4-1 Elco Jansen (Armin de Bat)

Terug naar overzicht